درخواست عجيب ترامپ از مشاورانش

• درخواست عجيب ترامپ از مشاورانش
     ،

ترامپ روز پنج‌شنبه در جمع خبرنگاران توضيح داد در گفت‌وگو با دموکرات‌ها بسيار «آرام» بوده و براي اثبات حرفش، از تک تک مشاورانش خواست حرفش را تأييد کنند.

اين در حالي است که ترامپ بعد از گفت‌وگوهاي روز چهارشنبه با دموکرات‌ها، «نانسي پلوسي» رئيس مجلس نمايندگان آمريکا را مورد توهين قرار داد و گفت: «او آشفته است. ببينيد، بگذاريد روراست باشيم. او نمي‌فهمد. آن‌ها فکر مي‌کنند او در مقابل چشمشان در حال از هم پاشيدن است. او اين را نمي‌فهمد». او ادامه داد: «گمان نمي‌کنم قادر به فهميدن باشد. او مشکلات زيادي دارد».

ترامپ هم‌چنين خود را «نابغه‌اي باثبات» ناميد.

او در حالي اين سخنان را گفت که روز چهارشنبه تنها پس از گذشت چند دقيقه از شروع ملاقات با دموکرات‌ها بدون دست دادن با کسي اتاق را ترک کرد.

روز پنج‌شنبه ترامپ در مقابل دوربين ها ظاهر شده و گفت تا زماني که دموکرات‌ها درباره‌اش تحقيق مي‌کنند نمي‌تواند با آن‌ها کار کند. وي سپس با اشاره به اظهارات برخي از دموکراتها کي وي را در ديدار با دموکراتها عصبي خوانده بودند از مشاورانش خواست تأييد کنند که او چقدر در اين ملاقات آرامش داشته است.

ترامپ گفت: «هرگاه به اتاقي مي‌روم که دوربيني در آن نيست، بيرون مي‌آيند و مي‌گويند اوه، او داشت فرياد مي‌کشيد، او داشت جيغ مي زد».

سپس«کليان کانوي» مشاور کاخ سفيد را مورد خطاب قرار داد و از او پرسيد: «ديروز اخلاق من چطور بود؟»

کانوي پاسخ داد ترامپ بسيار خونسرد و آرام بود و اظهار اين‌که او عصبي بوده دروغ است.

کانوي روز چهارشنبه پس از ديدار با دموکرات‌ها گفت پلوسي با او مانند يک خدمتکار رفتار کرده و گفته است: «من با رئيس‌جمهور صحبت مي‌کنم نه کارمندانش».

در ادامه اين جدال لفظي پلوسي گفت ترامپ درحال «لاپوشاني» است.  آقاي ترامپ مشکل مهار اعصاب دارد و قبل از ترک جلسه با مشت روي ميز کوبيده است.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

فریدنگاشت eshteghal پلاک ۷۳ فیلم تو موزیک ساعت کلکسیونی شرکت خدمات حمایتی نوین کشاورزی لارین Kathy d1935141dds@urhen.com Jennifer